Space_Cakes_Rlz
Registered
Имам един въпрос. Как да направя така, че сайт, които аз правя да остава непроменен независимо с каква резолюция разглеждаш сайта.
В смисъл, почнах да правя един сайт, но го правя на widescreen монитор и съм го нагласял според него.
Сега ми се наложи да прехвърля сайта да го довършвам на обикновен монитор и всичко е някакво разместено. В смисъл, на widescreen монитора всичко го бях центрирал, а сега на този се е разбъркало...
Надявам се схванахте какво имам впредвит.
Благодаря предварително на отзовалите се!
В смисъл, почнах да правя един сайт, но го правя на widescreen монитор и съм го нагласял според него.
Сега ми се наложи да прехвърля сайта да го довършвам на обикновен монитор и всичко е някакво разместено. В смисъл, на widescreen монитора всичко го бях центрирал, а сега на този се е разбъркало...
Надявам се схванахте какво имам впредвит.
Благодаря предварително на отзовалите се!