Библиотека за скриптове.

mute

Registered
Имам предложение да се направи библиотека за скриптове понеже която да не е като раздел в форума а в началната страница на сайта, понеже гледам че почнаха да се пускат скриптове при уроците и мисля че нещата трябва да се разделят.
Скриптовете които се побликуват да бъдат подбрани, сортирани и с преложено демо към тях.
 
Да ги разделиме как?
Нещо като уроци ама за скриптове така ли?
 
admin каза:
Да ги разделиме как?
Нещо като уроци ама за скриптове така ли?
или да се пишат като уроците или направо да се теглят зип фаил и да има някакви категории php js perl
и задължително да се слага демо и другото което е първо 1 скрипт да се поства в форума и ако се хареса и одобри тогава да се пребавя в библиотеката че иначе ще станат много някои от които може да са еднакви и безполезни(примерно работещи само за ИЕ)
според мен целта е не да е голяма библиотеката а да е подредена и полезна само с интересени неща
 
А защо не го оставиме както си е сега.
Да се постват във форума за полезни кодове.
И да се забрани да се качва в уроци.
Въпреки всичко има и хубави скриптове които астават за уроци.
Но те не са javascript.
По скоро php и css стават за уроци.
Не мислите ли така?
 
admin каза:
А защо не го оставиме както си е сега.
Да се постват във форума за полезни кодове.
И да се забрани да се качва в уроци.
Въпреки всичко има и хубави скриптове които астават за уроци.
Но те не са javascript.
По скоро php и css стават за уроци.
Не мислите ли така?

Става, аз го предложих това защото много хора почнаха да слагат js като уроци,
 
Именно.
JS е за форума .
Има си специален раздел.
Но CSS -a остава в уроците.
Ето примерно този скрипт за менюто и всички обяснения към него си е супер.
 
Искам да ви питам нещо за уроците,но мисля че няма нужда да отварям нова тема и за това ще питам тука:
Има ли някой потребност, по-точно тука може ли да се постват уроци за Линукс или се приемат само за Уеб-Дизайн ???
Щото до няколко дни ще взимам книгата на Софт-Прес PHP и MySQL и от там ще постна доста уроци,ама до тогава се чудех,дали ще бъдат потребни и линуксарски :roll:
 

Горе