Здравейте,
както в заглавието е посочено от няколко дни като докосна лаптопа и ме удря лек ток...
На какво може да се дължи ? Някъде се е оголила жичка? Дори и да е жичка .. кутията му е пластмасова..
Странна работа, но не съм много по токовете.
Да отбележа само, че не всеки път удря ток, но с всеки изминал ден все по-често се случва.
както в заглавието е посочено от няколко дни като докосна лаптопа и ме удря лек ток...
На какво може да се дължи ? Някъде се е оголила жичка? Дори и да е жичка .. кутията му е пластмасова..
Странна работа, но не съм много по токовете.
Да отбележа само, че не всеки път удря ток, но с всеки изминал ден все по-често се случва.