Бизнесмени [система]

kores

Registered
Здравейте. Наскоро имах една система "biznesmeni", но си преинсталирах windows и забравих да ги запазя. Ето демо на играта: http://bg-biznesmeni.freehostia.com/

Ако я имате дайте тук едно рарче :cry:
 

Back
Горе