K kores Registered 30 Декември 2009 #1 Здравейте. Наскоро имах една система "biznesmeni", но си преинсталирах windows и забравих да ги запазя. Ето демо на играта: http://bg-biznesmeni.freehostia.com/ Ако я имате дайте тук едно рарче
Здравейте. Наскоро имах една система "biznesmeni", но си преинсталирах windows и забравих да ги запазя. Ето демо на играта: http://bg-biznesmeni.freehostia.com/ Ако я имате дайте тук едно рарче