Бихте ли искали такъв вид скриптинг в уеб-турист?

Статус
Not open for further replies.

Smirnoff

Registered
Здравейте!

Най - вече към Админа се отнася темата!!!

Значи мислих мислих и най-накрая реших тук да постна темата. Извинявам се на привилегированите ако съм сгрешил .

Да обесня за какво става въпрос. Много пъти съм срещал хора който питат за разни скриптове но за mIRC. Или пък си поискват нещо но няма къде... и аз като горе-доло компетентет на тема mIRC Scripting питам админа дали може да слагам уроци за mIRC addons И такива допалнителни екстрички за мирката .

*** НО да уточня, че има и много както и български така и чужди сайтове с такива скриптове.
ВСИЧКО Е АВТОРСКО . КАКВОТО СЪМ НАПИСАЛ ВСЯКА БУКВА Е МОЯ . НЯМА КРАЖБА !!!

И сега питам Админа дали може а останалите дали ще са ви интересни такъв вид уроци ??

8) 8) 8)

mizarck

Registered
едвали ще стане тук се опсъждат най вече html и php скриптове а не mirc скриптове но все пак админ си решава

Admin

Registered
Smirnoff каза:
И аз съм го забелязал това ама... първо да си питам

По-принцип съм "За"!
Все пак става въпрос за много търсени скриптове.
Наистина се търсят много.
Друг е въпроса, че ме хващаш неподготвен.
Няма таква секция в уроци.
Може да ги качваш уроците и скриптовете в "Други" .
Може и да се поистват в отделен форум на който ти ще си модератор.
Нещо такова.
За около седмица или две ще се индексират в google и ще се разбере дали се търсят.
Ако се търсят такива скриптове ще направя такава отделна секция тук.

Има и друг проблем.
Трябва да се ангажирате с хората, които задават въпроси на тази тема.
Ако някой има проблем със скриптовете ще пита във форума и няма да има кой да му отговори.

Това са възможните проблеми . Иначе аз нямам против стига да е
обяснено като хората как се инсталира (или там каквото се прави)
с този скрипт.

Чакам и останалите да направят коментари по темата.

Smirnoff

Registered
Споко няма проблеми дори ако трябва цели аддони ше пиша (допалнителни не само който се поискват) но за това ми трябва отделна тема която само аддони да има без да се спами по нея.. а иначе като напиша 15 - 16 скрипта тия най важните като за начало на 1 мирка мисля че останалите ще са некви топалнителни екстрички поискани от разни потребители на форума. Ще се старая да удовлетворявам всеки .

Сега ще кажа 1 пример какво ме изуми :

Направих бот който ми казваше в чата кое ИП ми влиза в сайта и кое е последното ИП влизало , преди колко време, можех да го направя да показва и каде е влизало и преди колко време но вече нали ви казвам.. нямах сайт... това невярвах, че мога да го направя но.. успях мисля че горе доло ще се справя с темите тук ;)

*** п.п там смесвах php и .mrc-ta но тук мисля че няма да се постват много защото php-to не го знам колкото мирк скриптинга... :roll:

Admin

Registered
Може да отворя еин форум за скриптове и един форум за въпроси и коментари.
Нещо такова.
Някой ако спами във форума за скриптове ще му местиме топиците в другия форум.
В този форум всички ползват mIRC с изключение на мен и има кой да пише в тези форуми.

LiRiX

Registered
Горе-долу и аз чаткам разни работи за mIRC Scripting| Win/eggdrop scriptin| IRCd разни :) Но баш свой скриптове още не съм написал :?

Smirnoff

Registered
LiRiX каза:
Горе-долу и аз чаткам разни работи за mIRC Scripting| Win/eggdrop scriptin| IRCd разни :) Но баш свой скриптове още не съм написал :?

Точно така за еггдропа не съм много компетентен но сигурно ще има интерес и към него. Но за миркботовете... те са със мирк скриптинг и това ще улесни работата много :) а за IRCd преди сме имали и сървър с един приятел там горе доло пак знам как стоят нещата но нека да не се отклоняваме от темата :p

Player_pz

Registered
Идеята е много добра . Подкрепям те Smirnoff :)Никакъв ме няма в тези мирк скриптове и ще интересно да ги поунача :D А и нъкъде в заглавието на сайта не пише че е само за html , php , mysql , css ...
Ще използвам темата за да отправя още едно предложение -
Да се отвори също раздел за Flash , AS, Photoshop уроци и такива за графични работи :)

our

Registered
prf и access са май навътре с IRC Скриптинг-а ... Аз долу-горе... Ще бъде от полза такова нещо .. Малко по малко web-tourist може да се развие до форум за програмиране, а не само web-design ... :)

staf

Registered
На същото мнение съм като Player_pz.
Идеята е наистина много добра. Не вярвам никой да е против да има раздел в форума или в сайта.На всички ще ни бъде интересно да се научим да ги разбираме тези скриптове.

Smirnoff

Registered
Моля само Админа ако се предприеме такова начинание за mIRC раздели и уроци да ме предупреди за да си подредя скриптовете и уроците как ще ги поствам и до ден - ден и половина ще бъдат постнати 8)

Admin

Registered
Ми незнам как ще се отрази на сайта и уроците ако пуснеш 15 скрипта
като уроци.
Ще влезе някой нов и ще види в уроци само скриптове за мирк. :?
Направо ще го омажеме според мен.
Това, че показва уроци в профила ти не е нищо - просто инфо.

Незнам...

НЯкой друг да даде мнение?

our

Registered
Мхм. Точно. Ако са 15 такива на заглавната страница ще изглежда ... 0.o странно :) Като че е само за това ... не е толкова важна цифрата във профила. Ако са два отделни раздела ще е по-удобно ... поне засега. Както беше и с двата раздела php и html преди :)

Smirnoff

Registered
Да наистина.. така да е ще поствам във форум. Щото представете си за секи скрипт да ми се пише по 1 урок :shock: :shock: :shock: малко.. не пасва нали?

тай, че във форум е най добре :lol:

NetCutter

Registered
Значи наистина е добре че го има това!А аз също искам да подкрепя и Плей!
Все пак към уеб-дизайна спада и Фотошоп и Флаш :)
Вече оставям на админа да реши дали да са в един общ раздел,или в отделен :)
Аз предлагам второто и мога да обещая че ако има въпроси на тема Фотошоп ще помагам!
ДАже вече в общия,ако не се лъжа имаше някои въпроси на тема Фотошоп,може просто да ги метнеме там!

Player_pz

Registered
Трябва да се направи раздел и за Photoshop ,Flash , AS ( action script ) :D
Също раздел и там при уроците за тези работи :)

mute

Registered
Player_pz каза:
Трябва да се направи раздел и за Photoshop ,Flash , AS ( action script ) :D
Също раздел и там при уроците за тези работи :)
!подкрепям
може да се направи 1 фодум с раздели
Фотошоп
Флаш
Екшън Скрипт
по този начин ще превлечем и още хора към сайта

Статус
Not open for further replies.

Горе