Casanova каза:
Чудя се коя блог система ще ми свърши работа. Искам както в blogspot.com
да се внедрява .xml темплейт директно. Уърдпрес май може, само че много товари... Някаква алтернатива?
WordPress е тежка CMS система, това няма спор, но когато се сложат плъгини за кеширане нещата си идват на мястото. Аз мога да ти препоръчам само и единствено WordPress, защото това наистина е най-добрата блог система. Пробвал съм и други, но не ми харесаха кой знае колко много.