I Infection Registered 26 Февруари 2008 #1 Значи използвам системата Бтит за торрент тракер но имам проблем като взема някой торрент напримерно от замунда и като го качь вав моя тракер показва леачери и сеедери на техниа торрент моляви кажете как да го оправа тук или на skype toxi-tracker
Значи използвам системата Бтит за торрент тракер но имам проблем като взема някой торрент напримерно от замунда и като го качь вав моя тракер показва леачери и сеедери на техниа торрент моляви кажете как да го оправа тук или на skype toxi-tracker