Бутон в меню

lub4o

Registered
Значи сега си създавам сайт http://footgame.hit.bg/ и както виждате на начало бутона е тъмно зелен и като го маркирам става светло но аз създадох една страниca Компютри и като натисна компютри бутона компютри не става тъмно зелен а начало пак си седи аз създадох страницата като копирах Index.html и го преименувах Game.html.
Някой може ли да ми каже как като съм цъкнал на Компютри и то да показва че съм цъкнал там ?
 
начи ако си в
http://footgame.hit.bg/computers.html
и искаш да е тъмно променяш файла и слагаш в него
class=" active"
в линка дето е на Компютри и го махаш от начало
 

Back
Горе