Бутон mp3 player

Darkness_demoN

Registered
намерих това:
http://musicplayer.sourceforge.net/

Трябва ми Music Player Button, свалих го но незнам как да го настроя:/
може ли да ми каже някой ?
 
Доколкото разбрах ти трябва бутон, който да пуска песен при натискане...
Във Flash едва ли има нещо, което да се прави по-лесно. :) На Down избираш песента от Sound: (долу в Properties), и избираш Sync: Start | Loop. Дори не е необходим и код. :)
Поздрави!
 

Back
Горе