България - Ирландия

Ще гледате ли мача?

  • Да

    Votes: 0 0.0%
  • Не

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    0
Футбол не гледам!
Ама щом България участва може и да го гледам :)
 
Щях да ходя и днес отидох да си купя билет, но имаше само за Б и Г сектори, а аз не искам там и се отказах. Ще го гледам по телевизията. :)
 
perer каза:
Щях да ходя и днес отидох да си купя билет, но имаше само за Б и Г сектори, а аз не искам там и се отказах. Ще го гледам по телевизията. :)

То там емоцията е най-голяма. Аз щяш да ходя на мача, обаче ми се налага да съм извън София през уикенда и ще си остана само с гледането пред TV-то май :(
 
Знам, че там е емоцията, но аз искам да гледам мач, а не да викам и да не разбера нищо от мача. :)
 

Back
Горе