federer_11
Registered
Някой ще ходи ли на мача?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Бележка: This feature may not be available in some browsers.
След 3..federer_11 каза:Мачът е след 5 дни на стадионаА пък ще го дават по БНТ 1
perer каза:Щях да ходя и днес отидох да си купя билет, но имаше само за Б и Г сектори, а аз не искам там и се отказах. Ще го гледам по телевизията.![]()
" каза:Естествено, че няма да ходя.![]()