България - Куба

Вчера в тайбрека какво беше... такава публика я има само в България! Напред момчета, БЪЛГАРИ ЮНАЦИ!
 
Смазахме ги :) Гледах го целия , супер положения направиха нашите :)


Сега с Русия ли ще играем или съм се объркал ?
 
Трябват ни две чисти победи срещу Русия и другите 2-ри отбори от групите да нямат по 2 победи и имаме някакви шансове да се класираме :D
 
Gmitev каза:
Трябват ни две чисти победи срещу Русия и другите 2-ри отбори от групите да нямат по 2 победи и имаме някакви шансове да се класираме :D

Да но малко ме съмнява Куба да паднат домакини
 
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

Една загуба на кубинците и две наши победи и се класираме!
 

Back
Горе