Българската социална мрежа

SvetCo

Registered
http://kafe7.com

Нека и аз поне веднъж се възползвам от безплатната реклама тук.

Поздрави:
Светослав Матеев

на 1024/768 резолюция ся евява един гаден скрол отдолу в браузъра, хорзонтален
има какво да се желае по дизайна
и да питам - това е готова система нали?
прилича страшно много на facebook i на dotbulgaria
интересно ми е какъв е смисъла от такъв сайт като фейсбук и дотбулгариа мачкат конкуренцията...

За тоя Social Engine доста лев за реклама трябва да хвърлиш, че да се развие. А, с тази нелицензирана версия не си заслужава, пък те и през ден вадят нова версия. Но щом ти се занимава, единствено Успех мога да ти пожелая. :wink:

Ако някой знае нещо, някое нон-хау, в което да станем първи нека го изрази в тази тема. Иначе ще се опитваме да ставаме 3-4-5 и да вземаме от трохичките, които остават след обилната вечеря на 1-я, сетил се да реализира дадена идея.

Поздрави:
Светослав Матеев

SvetCo каза:
Ако някой знае нещо, някое нон-хау, в което да станем първи нека го изрази в тази тема. Иначе ще се опитваме да ставаме 3-4-5 и да вземаме от трохичките, които остават след обилната вечеря на 1-я, сетил се да реализира дадена идея.

Поздрави:
Светослав Матеев

идеята ми беше че ако се опитате да разнообразите сайта малко ще привлечете повече хора отколкото като се доближавате до facebook.
а facebook вече е преведен на БГ, и има над 10 000 БГ потребителя, така че бие конкуренцията.

ако вмъкнете нещо което да направи кафето по различно от фейса ще спечелите само. :?:

Ами сега правим модул за Видео. За друго не се сещам, което да бъде атрактивно и ново, но ако имате идеи давайте насам :)

Ако някой има наистина атрактивна идея именно за този сайт и ако изяви желание (и има уменията за реализацията на идеята) е добре дошъл в екипът ни. Фирмата ни има ресурси и е готова да финансира (под формата на пари или сървър ресурси) дадена добра идея. :)

Само за пример давам следното: използваме 6 мегабита гарантирани скорости от Netterra. Хората в този форум знаят какътв ресурс е това и колко струва :)

Горе