Важна тема

jororib

Registered
моля да ми помогнете имам phpBB форум и не вдявам как една тема мога да я направя "важна тема"
Благодаря предварително.
 
Като пускш нова тема (или като редактираш)
Над бутоните "Преглед" и "Прати" пише
Пускане на темата като: и избираш

Обаче трябва да си администратор на форума в който искаш да пуснеш темата като важна или съобщение.

Edit
Ето и снимка
639212_orig.jpg
 

Back
Горе