J jororib Registered 31 Октомври 2007 #1 моля да ми помогнете имам phpBB форум и не вдявам как една тема мога да я направя "важна тема" Благодаря предварително.
моля да ми помогнете имам phpBB форум и не вдявам как една тема мога да я направя "важна тема" Благодаря предварително.
D DrViS Registered 31 Октомври 2007 #2 Като пускш нова тема (или като редактираш) Над бутоните "Преглед" и "Прати" пише Пускане на темата като: и избираш Увеличете... Обаче трябва да си администратор на форума в който искаш да пуснеш темата като важна или съобщение. Edit Ето и снимка
Като пускш нова тема (или като редактираш) Над бутоните "Преглед" и "Прати" пише Пускане на темата като: и избираш Увеличете... Обаче трябва да си администратор на форума в който искаш да пуснеш темата като важна или съобщение. Edit Ето и снимка