Вашият браузер

Вашият браузер

  • ИЕ - 5,6,7,8

    Votes: 0 0.0%
  • Мозила - 1,2,3

    Votes: 0 0.0%
  • Опера - 7,8,9

    Votes: 0 0.0%
  • Chrome

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    0

Dodo1987

Registered
Здравейте на всички.
Тук може да кажете с какво отваряте всички интернет страници и версията на вашия браузер.

Аз съм с Опера - най добрия браузер за мен.
Версията е 9.50.
:wink:
 
Ей с тия браузери работата е много лоша. Тъкмо се подкефя, че съм си направил сайта да изглежда без проблеми под ИЕ и лисицата и като го отворя с опера и получавам инфаркт :D :D :D
 
purko каза:
Ей с тия браузери работата е много лоша. Тъкмо се подкефя, че съм си направил сайта да изглежда без проблеми под ИЕ и лисицата и като го отворя с опера и получавам инфаркт :D :D :D

Аз пък точно обратното правя като правя сайтове - Правя ги под Опера, и под всички са добре освен под ИЕ 6, и после става едно оправяне - нямам думи.
 
Аз използвам два Chrome i Mozilla
 
Определено Chrome е най-лекият браузър! Ползвам и opera, но много по-рядко. Защо не сте включили Safari и Netscape? :D
 
Те не са само тези, има и много други, котио не се включени, имам един познат, който има 12 браузъра на pc-то си :D
 
federer_11 каза:
Защо не сте включили Safari и Netscape? :D
Мислех ги да ги включа, но поради факта, че са "много" популярни не ги включих, а май трябваше.
Моя грешка, съжалявам.
Най добре щеше да бъде да сложа най - отдолу - други, ама е късно и анкетата не може да се едитне :cry:
 

Back
Горе