dELux_nike
Registered
Имаше една програмка за преработване на филми,клипове от всякакви формати във формат за Ipod програма имаше меню да избереш между: Ipod, PSP и др но немога да се сетя коя беше а също и вгражда субтитрите
ако някой се сети да каже
ако някой се сети да каже