Вграждане на субтитри за Ipod

dELux_nike

Registered
Имаше една програмка за преработване на филми,клипове от всякакви формати във формат за Ipod програма имаше меню да избереш между: Ipod, PSP и др но немога да се сетя коя беше а също и вгражда субтитрите
ако някой се сети да каже :)
 
Аз навремето ползвах Pocket DivX Encoder. Помня че имаше доста функцийки.
 

Back
Горе