Вземане на времетрайност

мисля че не тъй като времетраенето го пише в самия флаш и не знам как точно мислиш да извлечеш от него информация...
 
Liberate каза:
мисля че не тъй като времетраенето го пише в самия флаш и не знам как точно мислиш да извлечеш от него информация...

ами например аз от vbox7 чрез cUrl земам title мога ли да зема времетраеността с cUrl?
 

Back
Горе