Направих си тест на лаптоп с гт630м (бил преименуван гт540м) и 2ГБ ддр3. Не останах много впечатлен, но може би процесорът я спъва. Едва ли.
БФ3 на ултра и 1366х768 върви с около 10-20к/с. Струва ми се обаче това "ултра" качество изобщо не е "ултра" каквото админ вижда с 680. Спред мен нещо АА не й беше наред, а и точно АА забавя кадрите. Обаче точно както написаха StormBreaker и Vladkata върви прилично на намалени настройки. Значи щом един такъв мобилен чип я пуска така настолните карти ще хвърчат. И отново се убеждавам, че мобилните карти не са предвидени за игри. Ползва между 200МБ и 700МБ от видео паметта. Тези 2ГБ няма как да се използват от един такъв чип при игри.
Аз клиповете съм ги гледал и знам, че могат много, освен ако не са фалшиви видеата. Но 460 аз не намерих из сайтовете на по-известните магазини.
НФС със същия енджън на ултра http://www.youtube.com/watch?v=4ZYK-PeI0ks
Ще почакам, както съветва админ и ще видя как стоят нещата с 560 и 660. Но все някъде трябва да сложа чертата на парите, че иначе мога да стигна и до 680 и ще се окаже, че картата ми е по-скъпа от цялата система.
Разликата м/у 660ТИ и 660 е 200лв. Е аз за 200 ще си купя и монитор 1920x1080.
Ето снимки направени с мси афтърбърнър.
ПП: бмп файлове не се качват, няма снимки.
БФ3 на ултра и 1366х768 върви с около 10-20к/с. Струва ми се обаче това "ултра" качество изобщо не е "ултра" каквото админ вижда с 680. Спред мен нещо АА не й беше наред, а и точно АА забавя кадрите. Обаче точно както написаха StormBreaker и Vladkata върви прилично на намалени настройки. Значи щом един такъв мобилен чип я пуска така настолните карти ще хвърчат. И отново се убеждавам, че мобилните карти не са предвидени за игри. Ползва между 200МБ и 700МБ от видео паметта. Тези 2ГБ няма как да се използват от един такъв чип при игри.
Аз клиповете съм ги гледал и знам, че могат много, освен ако не са фалшиви видеата. Но 460 аз не намерих из сайтовете на по-известните магазини.
НФС със същия енджън на ултра http://www.youtube.com/watch?v=4ZYK-PeI0ks
Ще почакам, както съветва админ и ще видя как стоят нещата с 560 и 660. Но все някъде трябва да сложа чертата на парите, че иначе мога да стигна и до 680 и ще се окаже, че картата ми е по-скъпа от цялата система.
Ето снимки направени с мси афтърбърнър.
ПП: бмп файлове не се качват, няма снимки.