E emagi Registered 10 Май 2009 #1 Дайте някой хубах кодек-пакет за Windows 7!Досега ползвах k-lite codec pack,но явно те не работят под тази версия на Windows
Дайте някой хубах кодек-пакет за Windows 7!Досега ползвах k-lite codec pack,но явно те не работят под тази версия на Windows
S StormBreaker Registered 10 Май 2009 #2 Защо да не работят? Онзи ден работеха. Изтеглих k-lite mega codec pack