Видео плеар

mizarck

Registered
Здравейте,
Можете ли да ми кажете от каде мога да си взема флаш видео плеар който да има следните характеристики
Плей на видео филмче от линк (разбирасе линка да се дава в AS скрипта)
Пусни стпи звука
Намаляне на звука
Пусне пауза спри клепчите
статус до каде е заредило филмчето
да е безплатен

Благодаря предварително
 
Провери ли гуугъл :)
Ако искаш да си направиш сам кажи да потготвя нещо , мя няма да е днес, че утре има важно изпитче ..
п.с. - което ми напомня да ви кажа да ми стискате палци :?
едит : мога и аз да ти го направя, но съм зает 4-5 дни .. е ако ти е спешно :?:
 
B13_Savage каза:
Провери ли гуугъл :)
Ако искаш да си направиш сам кажи да потготвя нещо , мя няма да е днес, че утре има важно изпитче ..
п.с. - което ми напомня да ви кажа да ми стискате палци :?
едит : мога и аз да ти го направя, но съм зает 4-5 дни .. е ако ти е спешно :?:

да проверих в Google.bg, hotscripts.com и в sf.net
резутата беше плачевен :(
намерих единствано само 2 работешти плеара и то дори и обикновенните формати немогат да четат а само FLV

пп не бързам
кагато имаш време може ли да кажеш как може да се направи подобно нещо защото от AS нищо не разбирам

пп2 можеш ли да ми препоръчаш някой добра книга за Flash и AS

Благодаря предварително
 
Мда ще видя какво мога да направя по въпроса (дали ще успея със скрипта за Видео Плейър, надявам се да), напомни ми pls че адски мн забравям .. По въпроса за книга бих ти препоръчал на Софт Прес "Основи на Action Script", но преди да я земеш би трябвало да си прочел "Основи на Flash", но тя е прекалено елементарна и не си струва 25 лева, затова направо към АС-а :)
 
B13_Savage каза:
Мда ще видя какво мога да направя по въпроса (дали ще успея със скрипта за Видео Плейър, надявам се да), напомни ми pls че адски мн забравям .. По въпроса за книга бих ти препоръчал на Софт Прес "Основи на Action Script", но преди да я земеш би трябвало да си прочел "Основи на Flash", но тя е прекалено елементарна и не си струва 25 лева, затова направо към АС-а :)

Ами ок ще ти напомня след 6-7 дни за това

10x за помоща :)
 
mizarck каза:
Здравейте,
Можете ли да ми кажете от каде мога да си взема флаш видео плеар който да има следните характеристики
Плей на видео филмче от линк (разбирасе линка да се дава в AS скрипта)
Пусни стпи звука
Намаляне на звука
Пусне пауза спри клепчите
статус до каде е заредило филмчето
да е безплатен

Благодаря предварително

Здравейте.
Аз също много искам да разбера същото...
Някой може ли да помогне??

Също, ако може и с др. плеар пак става!
 
.. на този етап нямам време да мисля/правя/накарам да върви с всякакви формати ..
Mp3, FLV only :(
 

Горе