Вид на линковете...

purko

Registered
Здравейте!
Как е по-добре да са линковете на сайт?
sait.com/alabala/ne6to-si
или
sait.com/алабала/нещо-си
?
Защото гледам, че доста сайтове са по първия начин?
 
Все тая. И по двата начина е бил сайта ми и с google или с каквото и да е съм нямал проблеми.
 
Според мен линковете са най маловажните в една оптимизация но това е лично мое мнение .
 
Колкото ключовата дума е по-напред в домейна/линка толкова по-релативна е връзката - както админа казва лично мнение. :)

Но наскоро разбрах, че е по-добре линковете да завършват с "/" ,отколкото без нея.
 

Back
Горе