Визия Дизайн ЕООД

SandPrince

Registered
Визия Дизайн ЕООД е дизайнерско студио работещо професионално в сферата на интериорния, екстериорен, графичен и уеб дизайн.

Това е сайтът на фирмата в която работя в момента (и завинаги)

http://vizialtd.com

splash.jpg

Последни проекти->Графичен дизайн е празно
Кой сме ние?->Текста "Виж още" се вижда наполовина (FF 3.0.10 Lin)
Последни теми в блога->"Поздрави от Визия Дизайн" и "Следвайте ни:" са едно в/у друго
Както и някой от малките описания от Какво предлагаме? се смесват..
Ето скрийн.

Браво бе сладур!
Това ти ли си го правил? Много ми харесва jQuery ефекта, който си използвал за смяна инфото при кликовете!
Ако си по-смел с цветовете (но само за фона), ще се получи още по-интерактивно.
Прелест е сайта и ми вдъхва доверие!

На мен ми харесва много сайта, но се чудя едно. Тези проектите ти на меню Уеб дизайн не са ли твои(любителски) а не поръчкови. Смисъл такъв ти си си правил сайтчета като принца на персия както и дизайна на клубче (не вярвам да си взел пари на колегата ;] )и др. Струва ми се че само последните две са поръчкови. Незнам, ти ще кажеш. Това го питам от чисто любопитсвто, да не си помислиш нещо :) Иначе е станал доста готин сайта ;) Поздрави.

@FestarBG - празно е, защото не съм качил проектите там все още. иска се повечко време да ги организирам и структурирам.
линка ти не работи за скрина и не мога да видя кое се препокрива

@afsh - мерси, а какво имаш предвид под по-смел с фона?

@Zion - така е прав си, но фирмата е от части моя. в смисъл - фирмата е семейна, един ден ще я ръководя аз, така че не ми пречи да вкарам проектите си там. пък дотогава проектите ще се увеличат :?:

SandPrince каза:
@Zion - така е прав си, но фирмата е от части моя. в смисъл - фирмата е семейна
Малко след като написах поста си забелязах, че интериорния дизайн е от Красимир Савков и се досетих че ти е баща. Не видях споменати други имена и се досетих че е семейна :) Иначе си прав, не прече да си ги добавяш, нали все пак ти ги правиш а и фирмата е ваша ---> можеш да правиш каквото искаш ;) Пожелавам ти успех.

FestarBG каза:
Еее, явно няма да е picbg.net.. :lol:
Скрийна тук.

странно..!!??
с каква резолюция си, браузър.

по принцип е валидиран под всички браузъри, не знам защо при теб е така..
даже шрифтовете не ги е визуализирало правилно при теб.
основно са ползвани Verdana и на много малко места Georgia за шрифтове, а при теб все едно всичко е с Georgia..
мисля че е от "твоя телевизор"

ммм нищо не казахте за кода. писал съм го аз. значи тествах под IE6 7 FF3, opera, safari, chrome. и си беше добре под резолюции 1024х768 и 1440х900. Всичките кодове са мое дело включително и JQuery кодовете :)

miro912 каза:
ммм нищо не казахте за кода. писал съм го аз. значи тествах под IE6 7 FF3, opera, safari, chrome. и си беше добре под резолюции 1024х768 и 1440х900. Всичките кодове са мое дело включително и JQuery кодовете :)
Доста бъгаво jQuery : http://img200.imageshack.us/img200/6495/asdasdbok.jpg
Поне при мен така се получава.

Rado каза:
miro912 каза:
Доста бъгаво jQuery : http://img200.imageshack.us/img200/6495/asdasdbok.jpg
Поне при мен така се получава.
щот сменяш докато се показва. изчаква се малко да се зареди единия проект нали ще се разглежда и се сменя другото. но ще видя да направя нещо по въпроса.

Е нищо не ми казва да чакам :) Или сложи индикаторче, или с 1 флагова променлива, докато тече transition-a да не мога да кликам :)

мога да забързам ефекта на показване на проектите и ще си е добре.

Горе