Вкарване на текст в <input> чрез натискане на бутон

DeathGuard_

Registered
Здравейте,
чрез този скрипт имам input поле, в което при натискане на бутона "SC" вкарва в input-а като текст SC.
Идеята ми е (и това, което не мога да направя) при всяко натискане на бутона да вкарва "SC" в inputa (може да е 2-3-4 пъти) и инпута накрая да изглежда така:
SC SC SC SC
или даже още по-перфектно SC x 4

Целта ми е да улесня качване на инфо в база данни, тъй като "SC" се пише по няколко пъти във формата и искам с натискане на бутон да ми го вкарва в инпута колкото пъти ми трябва.
Благодаря ви!

JavaScript:
<input id="myinputfield">
<button onclick="text()">SC</button>

<script>
const myinputfield = document.querySelector("#myinputfield");

function text() {
  myinputfield.value = "SC";
}
</script>

Хората вече ще спрат и да де питат един друг, а форумите рязко ще изчезнат, фесйбук ще е следващия. :)
Да. Щях да те съветвам да се трият такива постове. Той достатъчно западна форума, сега и респекта ще му се изгуби като на хората им се пращат линкове към чатгпт. chatgpt-tourist

Да. Щях да те съветвам да се трият такива постове. Той достатъчно западна форума, сега и респекта ще му се изгуби като на хората им се пращат линкове към чатгпт. chatgpt-tourist
Да, е който му се говори с робот, няма лошо. Ама и трябва да има и такива, които да кажат и къде да гледат. Иначе, ако може и да ползваш добре Google, пак са излишни, макар, че на много места форуми изскачат. Виж с БГ-мама може да преоткриеш света. :)

Ще стане доста забавно, когато софтуер с ИИ започне да прави видеоклипове по текстово описание. Може и да е итеративно на множество стъпки малко по малко добавяйки и оправяйки вече направения частично клип.

Ще стане доста забавно, когато софтуер с ИИ започне да прави видеоклипове по текстово описание. Може и да е итеративно на множество стъпки малко по малко добавяйки и оправяйки вече направения частично клип.
В момента наблюдаваме тяхното учение и до някакви време ще могат да изпълняват много повече от сега. В момента нещо като най-силен ъпдейт е генериране на графики по задание, и видеа. Но още изглажда там, и да още далеч от желаното. Да речем, че решаване на проблем при написването му е що годе на ниво, щом вече и програмисти и копирайтъри го ползват успешно.

Горе