Вот система

bgmafiabitka

Registered
Какво друго мога да запиша освен ИП-то, че да попреча на тези с дивамични ИП- та да гласуват повече от 1 път за 24 примерно? И как мога да попреча да се влиза от прокси сървър?
 
Не може да засечеш човек освен по айпито. Не може и да засечеш кога се ползва прокси сървър.

Разбира се преди време аз писах една системка дето взима айпитата на прокси сървърите от сайтовете за прокси сървъри, въвежда ги в БД и след това проверява дали влизащия е с такова айпи, обаче нещо подобно коства ужасно много труд и не е просто да се направи.
 

Back
Горе