Здравейте!
Имам формуляр, в който досега отварям промт за въвеждане на информация. Искам да заменя промпта с нов прозорец и стандартно input-поле за въвеждане на текст. Може би в допълнителния прозорец ще имам и субмит-бутон (т.е. ще се изпълнява пост-заявка).
Как мога да върна стойност от допълнителния прозорец в основния?
Благодаря предварително!
Имам формуляр, в който досега отварям промт за въвеждане на информация. Искам да заменя промпта с нов прозорец и стандартно input-поле за въвеждане на текст. Може би в допълнителния прозорец ще имам и субмит-бутон (т.е. ще се изпълнява пост-заявка).
Как мога да върна стойност от допълнителния прозорец в основния?
Благодаря предварително!