Пробвах за кодирам системата (Fedora 10) обаче много се бави инсталацията и после ми разказва играта при настройките.
Ако инсталирам втори огневи вал на системата (Firewall) дали няма да блокирам принтера!? Ако знаете някой подходящ пакет за Fedora 10 може да го пробваме и обсъдим. Аз намерих един с пиктограма на замък и се чудя как да го инсталирам така, че да мога да го махам после без да срутя цялата операционна система. Не че е някакъв проблем да я преинсталирам, обаче принтерът с тази вложка за драйвера всеки път ми разказва играта.
Ако инсталирам втори огневи вал на системата (Firewall) дали няма да блокирам принтера!? Ако знаете някой подходящ пакет за Fedora 10 може да го пробваме и обсъдим. Аз намерих един с пиктограма на замък и се чудя как да го инсталирам така, че да мога да го махам после без да срутя цялата операционна система. Не че е някакъв проблем да я преинсталирам, обаче принтерът с тази вложка за драйвера всеки път ми разказва играта.