Във връзка с този урок

LeBron

Registered
във връзка с този урок - http://web-tourist.net/login/login/view.php?st=360 ,питам какво трябва да съдържа файла db.inc , защото като се регна в сайта ми все ми пише че потребителското име трябва да е само с латински букви и така нататък,а аз спазвам всички инструкции.само не разбрах за този файл- db.inc
Моля помогнете!Трябва ми спешно!

Така е писан скрипта.
Да могат да се регистрират само с латински букви или цифри.

Пробва ли да се регнеш с user който е само с латински букви (примерно testuser).

не става пак,като го ъплоадна ми дава грешка щото е 0 байта,а като напиша 1 буква в този файл пак ми дава същото като преди.Какво трябва да направя.

а това с тракера много работа,е пак става де мерси са ще пробвам,как да инсталирам тракер и да го преработя така че да не е тракер.

aaaaaaaaaa........май схванах. Повечето клиенти не дават ъплоад на празен файл...ами, значи напиши следното:

Код:
TEST&033bd94b1168d7e4f0d644c3c95e35bf&127.0.0.1
Да не забравиш най-долу да оставиш празен ред!
acc: TEST
pass: TEST

а този празен ред как да го сложа(смисъл нещо специално ли е)

както и тва
acc:test
pass:test

къде да го сложа

Дай последователно какво точно правиш.
Слагаш скриптовете.
Регистрираш се ( с латински букви) и после откъде се логваш?
През кой файл?

Дай един линк да погледна и да тествам.

Не, нищо специално не е. Просто след като го сложиш този код, който ти дадох - натисни веднъж Enter :wink:

------------------------------------------------------------------------

LeBron каза:
както и тва
acc:test
pass:test

къде да го сложа

Това никъде не го пиши. Това е акаунта с който ще можеш да влезнеш след като напишеш горния код (в предишното ми мнение)

Някои ми изтри мнението :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

http://alba-bg.ueuo.com/login.html

В сайта няма нищо първо искам да направя логин системата

а този код дет ми го даде аз го направих и пак ми изписва така като съм писал само с латински букви

Някой сеща ли се?Да не би проблема да е от мен.Не разбирам много от пхп.
Да не би да трябва да се направи друго освен да се ъплоъднат всички файлове.Че може да трябва да се направи нещо.но нали аз много разбирам от пхп и...

Ако някой има идея моля,ама много моля да я напише че няма да мога да спя цяла нощ,ацки много моля,и бързам,а сайта ми трябва да е готов в петак

Махни следните редове:

Код:
if(!eregi('^[a-zA-Z0-9_]+$',$user)) 
{echo'Потребителското име може да съдържа само латински букви и цифри от 0 до 9'; 
exit;}

и ще се оправи.

Горе