Възможно ли е MOD разширение?

Marik

Registered
Искам да попитам възможно ли е да имам бутон да трия useri още там дето са да трия теми да едитвам и да гледам IP.
Защото доста занимавка си е да влизам в ADMIN PANEL да търся usera за да го делна :D
 

Back
Горе