M Marik Registered 7 Февруари 2007 #1 Искам да попитам възможно ли е да имам бутон да трия useri още там дето са да трия теми да едитвам и да гледам IP. Защото доста занимавка си е да влизам в ADMIN PANEL да търся usera за да го делна
Искам да попитам възможно ли е да имам бутон да трия useri още там дето са да трия теми да едитвам и да гледам IP. Защото доста занимавка си е да влизам в ADMIN PANEL да търся usera за да го делна