Искам да попитам, какво трябва да си добавя като отида във форума си на: Стилове->Теми->Промени , за да мога в темите във форума да се качват клипчета от YouTube и Vbox. Както и да се появи до бутоните за Удебеляване на букви, да са наклонение и тн. бутона Офтопик?! Не съм сигурен дали съм го написал много добре... Дано не ви затруднявам и да успеете да ми помогнете!
Благодаря предварително.
Благодаря предварително.