Сега правя една система с доста опции. Ще има разбира се админ панел. Та чудя се как ще е по-добре - да направя отделна страница и там да излизат нещата, които админа може да променя или да няма такава страница а просто всичко да изглежда като при обикновен потребител и опциите да са си там. Например в профила на даден потребил, освен да се изпрати ЛС, да се добави като приятел и т.н. да се появяват само на админа и бутон за триене, бутон за БАН и т.н.
Надявам се да сте ме разбрали
Надявам се да сте ме разбрали