Здравейте,
дадоха ми следният сайт и от мен се очаква да вкарам немският текст, до някъде се справих само че отгоре на сайта има нещо като банери които не мога да намеря в админският панел на системата , сайта е www.codkey.bg немската версия става въпрос за трите банера които са точно под меняюто някой може ли дами каже къде да ги търся !? Благодаря на всички за помоща предварително.
Така по интересното в случая е че когато влезна в админа виждам редактираният файл така както трябва да е но когато се опитам да го видя през сайта не се получава
дадоха ми следният сайт и от мен се очаква да вкарам немският текст, до някъде се справих само че отгоре на сайта има нещо като банери които не мога да намеря в админският панел на системата , сайта е www.codkey.bg немската версия става въпрос за трите банера които са точно под меняюто някой може ли дами каже къде да ги търся !? Благодаря на всички за помоща предварително.
Така по интересното в случая е че когато влезна в админа виждам редактираният файл така както трябва да е но когато се опитам да го видя през сайта не се получава