Въпрос за лиценз на нова ОС

DarkMaster

Registered
Здравейте,

Смятам че е време да регистрираме нашият проект за нова операционна система в sf.net.И бих се радвал на малко помощ. Кое за какво е и какъв лиценз да изберем. :D
Ето за този проект говоря.
http://tsonic.host-bg.info/forum
:D
 

Back
Горе