DarkMaster
Registered
Здравейте,
Смятам че е време да регистрираме нашият проект за нова операционна система в sf.net.И бих се радвал на малко помощ. Кое за какво е и какъв лиценз да изберем.
Ето за този проект говоря.
http://tsonic.host-bg.info/forum

Смятам че е време да регистрираме нашият проект за нова операционна система в sf.net.И бих се радвал на малко помощ. Кое за какво е и какъв лиценз да изберем.
Ето за този проект говоря.
http://tsonic.host-bg.info/forum