Neo_choveka
Registered
http://deathzone.redpicasso.com
Където пише Потребителско име ;
Парола:
Влез
може ли след като се въведе потребителското име и паролата
под Вие успешно влязохте в акаунта си.
да има примерно Профил
Лични Съобщения
и Изход
Някой знае ли как може да се направи ... ??
ама не само да ги има като текст еми като функции ...
10х предварително!
Където пише Потребителско име ;
Парола:
Влез
може ли след като се въведе потребителското име и паролата
под Вие успешно влязохте в акаунта си.
да има примерно Профил
Лични Съобщения
и Изход
Някой знае ли как може да се направи ... ??
ама не само да ги има като текст еми като функции ...
10х предварително!