Въпрос за рег

Neo_choveka

Registered
http://deathzone.redpicasso.com

Където пише Потребителско име ;

Парола:

Влез

може ли след като се въведе потребителското име и паролата

под Вие успешно влязохте в акаунта си.

да има примерно Профил
Лични Съобщения
и Изход

Някой знае ли как може да се направи ... ?? :(


ама не само да ги има като текст еми като функции ...

10х предварително!
 
Тук във форума има ...... безброй постове с отговори на твоя въпрос, освен това има и доста уроци относно регистрация на потребители и т.н.

Нещо което е готово и може да се ползва, може да се вземе от тук http://evolt.org/node/60384 , като условието е че трябва да си го пригодиш :)))
 

Back
Горе