Искам да попитам има ли начин както е сайта , като даваш десен бутон с мишката ( ДА не може да се гледат картинки и т.н тоест Десен бутон + Преглед на фоново изображение) ДА се направи така че да не се дава десен бутон въобще , щото така могат да вземат дизайна на сайта ....... :x