Въпрос за сайт ?

ronaldoo

Registered
Искам да попитам има ли начин както е сайта , като даваш десен бутон с мишката ( ДА не може да се гледат картинки и т.н тоест Десен бутон + Преглед на фоново изображение) ДА се направи така че да не се дава десен бутон въобще , щото така могат да вземат дизайна на сайта ....... :x
 
ronaldoo каза:
Искам да попитам има ли начин както е сайта , като даваш десен бутон с мишката ( ДА не може да се гледат картинки и т.н тоест Десен бутон + Преглед на фоново изображение) ДА се направи така че да не се дава десен бутон въобще , щото така могат да вземат дизайна на сайта ....... :x
всичко което се вижда от човека преди монитора може да се вземе т.е. css,html,картинки, js
И да се опитваш по този начин да спреш някого пре спокойно може да натисне Ctrl + U ... неизбежно е просто :?
 

Back
Горе