DonMakaveli
Registered
http://www.ezicionline2.hit.bg/kniga.html
Искам да попитам ако някой е запознат какъв е случая с ваденето на един такъв номер от Мтел, и какъв е реда, как може да се направи тази хватка., трябва ли да е на фирма, колко струва услугата,и дали всеки може да извади такъв номер(покривайки изисканията, ако има такива)
Желаещите да подпомогнат сайта,могат да изпратят смс
на номер- 2260(за всички моб.оператори)
със текст- pay ispanski
Цената на смс-а е 2.40 лв.(със включен ДДС)
Искам да попитам ако някой е запознат какъв е случая с ваденето на един такъв номер от Мтел, и какъв е реда, как може да се направи тази хватка., трябва ли да е на фирма, колко струва услугата,и дали всеки може да извади такъв номер(покривайки изисканията, ако има такива)