Въпрос за смс дарения?!

DonMakaveli

Registered
http://www.ezicionline2.hit.bg/kniga.html


Желаещите да подпомогнат сайта,могат да изпратят смс

на номер- 2260(за всички моб.оператори)

със текст- pay ispanski

Цената на смс-а е 2.40 лв.(със включен ДДС)

Искам да попитам ако някой е запознат какъв е случая с ваденето на един такъв номер от Мтел, и какъв е реда, как може да се направи тази хватка., трябва ли да е на фирма, колко струва услугата,и дали всеки може да извади такъв номер(покривайки изисканията, ако има такива)
 
То има много фирми които уреждат тези услуги.
http://www.wisdom.bg/

Има и много други ама не ги помня.
 

Back
Горе