Примерно имам 2 слоя бакграунд и отгоре един който е custom shape и на този custom-a съм му създал някакъв стил Drop SHadow и тн,искам примерно да изтрия част от него обаче като трия и самия слой си използва стила за триене и след като изтрия се получава едно мазало появява се сянка отдолу а аз искам да си е само отгоре и от страни за това го трия отдолу обаче сянката се появява ... има ли начин да трия от слоя БЕЗ да продължава стилът му а просто като обикновена картинка (защото аз за момента този начин използвам записвам слоя като картинка и го вкарвам и от там си го трия както реша но съм 100% сигурен че има и по-лесен начин за това питам вас)
Дано сте ме разбрали ако не ще постна и скриинчета.
:?:
Дано сте ме разбрали ако не ще постна и скриинчета.
:?: