M manq4et0 Registered 3 Февруари 2010 #1 Въпроса ми е следния ... Когато някой ми изпраща пари има ли някакъв дневен лимит или по-точно месечен лимит когато не е регистрирана карта ?
Въпроса ми е следния ... Когато някой ми изпраща пари има ли някакъв дневен лимит или по-точно месечен лимит когато не е регистрирана карта ?