K Knoppix_ Registered 19 Януари 2010 #1 Здравейте, имам следният проблем имам форма която отива към емайл и работи само че във формата имам едно селект поле с няколко option value някой може ли да ми каже какво да направя за да може option-a който е селектнат да ми излезне в писмото
Здравейте, имам следният проблем имам форма която отива към емайл и работи само че във формата имам едно селект поле с няколко option value някой може ли да ми каже какво да направя за да може option-a който е селектнат да ми излезне в писмото
A Anonymous Guest 19 Януари 2010 #2 Просто вземаш value-то му ,като на всеки input $_POST['името-на-селекта'] Увеличете...