Тик взимам една форма за php mail send:
http://www.veign.com/code-view.php?type=web&codeid=48
Та има да си сложиш съобщението. Но искам да има например 10 или 20 кутийки за съобщения като например в една да има име в друга телефон в трета адрес и т.н. но не ми е ясно как и къде да ги добавя.
Освен това искам като се получи майла в него да е видно така например:
Име: Иван Иванов
телефон: 123456
адрес: тралала
т.е. името на самата кутия и написаното в нея да се получават в майла.
Благодара предварително.
http://www.veign.com/code-view.php?type=web&codeid=48
Та има да си сложиш съобщението. Но искам да има например 10 или 20 кутийки за съобщения като например в една да има име в друга телефон в трета адрес и т.н. но не ми е ясно как и къде да ги добавя.
Освен това искам като се получи майла в него да е видно така например:
Име: Иван Иванов
телефон: 123456
адрес: тралала
т.е. името на самата кутия и написаното в нея да се получават в майла.
Благодара предварително.