N narc0 Registered 5 Април 2010 #1 Здравейте .. Бих искал да попитам някои би ли ми обеснил или да направи туториал за php my admin По-точно да ми обясните как да импортирвам таблици Благодаря!
Здравейте .. Бих искал да попитам някои би ли ми обеснил или да направи туториал за php my admin По-точно да ми обясните как да импортирвам таблици Благодаря!