V VPN Registered 3 Октомври 2009 #1 Добро утро! Въпроса ми е как да си вкарам форума във сайта както е във този сайт (пример) Благодаря предварително
Добро утро! Въпроса ми е как да си вкарам форума във сайта както е във този сайт (пример) Благодаря предварително
H hackera Registered 3 Октомври 2009 #2 http://web-tourist.net/login/login/view.php?st=2167 http://web-tourist.net/login/login/view.php?st=2168 другото се прави от темата на форума избираш си една и вкарваш нещата от сайта в нея.
http://web-tourist.net/login/login/view.php?st=2167 http://web-tourist.net/login/login/view.php?st=2168 другото се прави от темата на форума избираш си една и вкарваш нещата от сайта в нея.