Въпрос за phpBB3

http://web-tourist.net/login/login/view.php?st=2167
http://web-tourist.net/login/login/view.php?st=2168

другото се прави от темата на форума избираш си една и вкарваш нещата от сайта в нея.
 

Back
Горе