Значи имам следното
Записвам в база от данни с чарсет utf-8 когато текста е на en си изкарва всички 31 симбола обаче когато текста е на bg изкарва само около 15 символа. Та въпросът ми е защо е така? И мога ли да го оправя да си изкарва нормално и при двата езика? + 1if (strlen($row['title']) > 31) { $dotts = '...'; } else { $dotts = ''; }
$stitle = substr($row['title'],0,31);