Здравейте незнам защо,но като кача някоя програма мисля,че .net framework и ми излиза някакъв акаунт на име ASP.NET MACHINE A... и е който е скрит и всеки път когато си пусна компа или го рестартирам преди да ми изкара welcome излиза линк към акаунта на компа ми без никакви други има ли начин да го махна онзи акаунт,защото е много дразнещо всеки път да цъкам на акаунта си?