jack_the_ripper
Registered
Здравейте!
Въпроса ми е към по напредналите
.
Бихте ли ми казали какъв начин използват по известните за нас български и чужди сайтове за резолюцията ?
Имам предвит примерно да се вижда добре и през 800x600 и през 1024 768 и.т.н
Аз в момента за моя използвам javascript който в зависимост от резолюцията изпълнява различен css файл.
Но да намествам сичко едно по едно на всяка страница не е ли малко дълга и тежка работа ... ?
Аз така за всяка нова страница която създам трябва да нагласям според резолюциите.... Така ще ми трябват 10 живота за да го направя тоя сайт.
Аз ли не го правя правилно ?
Бихте ли обяснили моля.
Въпроса ми е към по напредналите
Бихте ли ми казали какъв начин използват по известните за нас български и чужди сайтове за резолюцията ?
Имам предвит примерно да се вижда добре и през 800x600 и през 1024 768 и.т.н
Аз в момента за моя използвам javascript който в зависимост от резолюцията изпълнява различен css файл.
Но да намествам сичко едно по едно на всяка страница не е ли малко дълга и тежка работа ... ?
Аз така за всяка нова страница която създам трябва да нагласям според резолюциите.... Така ще ми трябват 10 живота за да го направя тоя сайт.
Аз ли не го правя правилно ?
Бихте ли обяснили моля.