Въпрос: - Facebook[bottom - bar]

  • Автор Автор godo
  • Начална дата Начална дата

godo

Registered
Здравейте !

Знам, че facebook използват PHP, но ми е много интересно някой от вас знае ли как точно може да стане Това

Аз си мисля че е Javascript а може и да е друго .. ако можете кажете, защото ми е наистина интересно ( от към информативно - научна цел :) )
 
godo каза:
Здравейте !

Знам, че facebook използват PHP, но ми е много интересно някой от вас знае ли как точно може да стане Това

Аз си мисля че е Javascript а може и да е друго .. ако можете кажете, защото ми е наистина интересно ( от към информативно - научна цел :) )

Javascript, ajax, php...
 
Ами как? Позиционирали са дива да е винаги там, гледам е направен с position:fixed; После вътре инфото се изсипва посредством ajax, a той самия ajax представлява php, javascript i xml, то си е цяла технология.
 

Back
Горе