D dr_zlobul Registered 16 Януари 2008 #1 Кажете от адсенс освен Форекс кои други плащат добре ? 20 - 50 цента ?
M MontefuckeR Registered 16 Януари 2008 #2 Има реклами който плащат и по 2-3 долара... това определя бота колко ще ти даде за клик зависи от рекламодателите
Има реклами който плащат и по 2-3 долара... това определя бота колко ще ти даде за клик зависи от рекламодателите