Въпрос

plamchoo

Registered
Имам следния въпрос:
Искам да някоя от темите във форума ми да сложа flash топки абе трудно ми е да обесня влезте тука http://fifa-mania.awardspace.com
Виждате подскачащите топки и искам да ги направя като банера флаш да ги сложа а не през Контролния панел на админа имам предвид за да немогат да се копират във други форуми :) ако ме разбрахте де :)
Абе общо взето искам да си кодирам за да немогат да се разпространяват възможно ли е ? ами казаха че с флаш ще стане ?

djvato

Registered
какъв флаш .. хаха яко са те излтъгали ... :? намери си някой безплатен сървар за снимки който след като качиш картинката и да ти дава там линкове към нея !!! Като ти даде има 3-4 кода ... копни единия от тях който е най - дълъг :lol: и го сложи като правиш раздел сложи го в определението :wink:

plamchoo

Registered
djvato каза:
какъв флаш .. хаха яко са те излтъгали ... :? намери си някой безплатен сървар за снимки който след като качиш картинката и да ти дава там линкове към нея !!! Като ти даде има 3-4 кода ... копни единия от тях който е най - дълъг :lol: и го сложи като правиш раздел сложи го в определението :wink:
Абе баце чети кво пиша бе това го знам ама искам да кодирам снимката за да неможе да се копира в други форуми ! Имали такава възможност

djvato

Registered
plamchoo каза:
djvato каза:
Абе баце чети кво пиша бе това го знам ама искам да кодирам снимката за да неможе да се копира в други форуми ! Имали такава възможност
нешо немога да те разбера как да я кодираш ? да не може да се копира в други форуми ? :roll:

plamchoo

Registered
абсолютно:
Пример влизам във форума ти и а я виж това ми харесва чакай да си го сложа в моя форум е това и като дам примерно десен бутон и save да неможе да се земи :D дано си ме разбрал ся

Soul_Stealler

Registered
Няма такова животно ;)
Да да се зареди снимката от форума, това значи че тя е вече свалена на компютъра на потребителя ;)

Горе