Въпрос

Статус
Not open for further replies.

PROKLET

Registered
Искам само да питам дали помагате само когато е свързано с нещо елементарно в код или поправка на error или само да дадете на бързо линк, защото в абсолютно всички теми когато някои попита за нещо по сложно просто поминавате а когато е "Грешка в кода" охо нали..

Това съм го забелязал и за жалост е така! :(
 
Всеки помага когато желае , не на сила.
Друг е въпроса, че някои не го правят качествено и гледат да го правят за облаги...
 
Статус
Not open for further replies.

Back
Горе