Искам само да питам дали помагате само когато е свързано с нещо елементарно в код или поправка на error или само да дадете на бързо линк, защото в абсолютно всички теми когато някои попита за нещо по сложно просто поминавате а когато е "Грешка в кода" охо нали..
Това съм го забелязал и за жалост е така!
Това съм го забелязал и за жалост е така!