Здравейте имам една Visa Electron(дебитна) на Райфайзенбанк. Подадох молба за регистрация на картата в PayPal до колкото разбрах до няколко дни трябва да ми вземат 1.50 евро и в извлечението да има XXXXPAYPAL където XXXX е номерът който трябва да въведа.
Въпросат ми е: след като го потвърда ще мога ли зареждам от картата в Акаунта пари. Или само ще мога да тегля от банкомат наличните в PayPaL пари.
и Другото което е Райфайзен предлагат ли онлайн извлечение по сметката
Въпросат ми е: след като го потвърда ще мога ли зареждам от картата в Акаунта пари. Или само ще мога да тегля от банкомат наличните в PayPaL пари.
и Другото което е Райфайзен предлагат ли онлайн извлечение по сметката