Върни изгубените си абонати в скайп.

Статус
Not open for further replies.

WstyleFIRE

Registered
Ако сте си забравили паролата в скайп или са ви го хакнали и не можете да си върните всички потребители - ползвайте този сайт :?:
Под IE може и да се бъгва.
 
хах хитро само един проблем има. Някой потребители може и да не знаят как точно да отворят този xml файл
и също така при мене не се намира там въпросният файл :?
Windows vista :wink:
 
Емии при мен е така
C:\Documents and Settings\admin\Application Data\Skype
Не знам как точно е във вистата..
 
Е да след като при теб е както трябва защо им е на потребителите да е така ... : :roll: :idea:
 
Статус
Not open for further replies.

Back
Горе