sanitara_bs
Registered
Здравейте...
Сайта ми е.. www.galaktika.bg2.info
Сайта е писан под структората на oGame ( Купил съм оригиналните файлове ) искам просто да си кажете мнението за сайта и да му откриете кусурите защото съм 100% че ги имa.. ;]
Сайта ми е.. www.galaktika.bg2.info
Сайта е писан под структората на oGame ( Купил съм оригиналните файлове ) искам просто да си кажете мнението за сайта и да му откриете кусурите защото съм 100% че ги имa.. ;]